четвер, 5 березня 2015 р.

26.02.2015р. Відбулось засідання школи молодого вчителя в Почапинській ЗОШ І-ІІІст та провела відкритий урок з німецької мови у 5 класі на тему: Який вигляд має людина?

Мета: Увести нові ЛО теми уроку. Продовжувати формувати навички монологічного та діалогічного мовлення.

Обладнання: Магнітофон, касета,аркуші паперу для диктанту.

Хід уроку
І. Повідомлення теми та мети уроку. Мовна розминка.
L: Guten Tag meine Kinder!
Guten Morgen
 Guten Tag
Guten Abend
Guten Nacht.
Hallo! Wie geht’s?
Danke. Prima! Gut.
L: Danke Kinder. Setzt euch.
Welcher Wochentag ist heute?
Heute ist… (Heute ist der 26 Februar, Freitag)
(Оглянувши клас вчитель запитує)
L: Wer fehlt heute?
Niemand fehlt.
Heute fehlt…
Heute fehlen…
L: Beantwortet meine Fragen!
Wie heiBt du?
Wie alt bist du?
Wo wohst du?
Wie geht es dir?
Was machst du gern?
L: Das Thema unserer Stunde ist “Wie sieht der Mensch aus?” Heute  wiederholen wir die Körperteile des Menschen und schreiben ein Wortdiktat.
(показ слайдів)
Was ist das? (der Korf, die Arme…)
Und jetzt Werden wir ein Wortdiktat nicht screiben, sondern malen.
Учитель дає кожному учневі аркуш паперу і диктує слова. Учні малюють ті частини тіла, які називає учитель.
 L: Der Hals, der Kopf, die Arme, die Schulter, die Haare, die Augen, die Ohren, die Nase.
Потім учитель перериває диктант і пропонує показати малюнок. Далі учні «ланцюжком» називають відсутні частини тіла.
L: Welche Körperteile fehlen?
(Перевірити роботу, виставити оцінки)

ІІ. Контроль домашнього завдання.
Ergänzt die fehlenden Singular oder Pluralformen:
Der Kopf –
Das Auge –
Der Hals –
Die Nase –
ІІІ. Робота над лексичним матеріалом.
L: Hört das Gedicht „Meine Puppe“ und sprecht nach. Welche Körperteile nennt das  Gedicht?
Учні прослуховують вірш „Meine Puppe“ з касети, повторюють слова з нього, що називають частини тіла.
L: Lest das Gedicht. Versteht ihr alle Wörter?
Welche Körperteile hat eine Puppe?


„Meine Puppe“
          Meine Puppe ist nicht klein,
          sie ist schön und immer rein,
          ihre Augen sind ganz blau 
          und die Haare lang und braun.
          Ihre Wangen sind hübsch rund,
          rot wie Kirschen ist der Mund.
          Weiß wie Schnee sind die Zähne,
          Ach, ich liebe meine Lene.

       
L: Wessen Körperteile sind auf den Bildern? Schreibt.
Учні розглядають малюнки і пишуть,кому належать частини тіла,потім по черзі читають речення.
                 
Подача нового матеріалу:
(Використовуючи малюнки вчитель називає предмет, а потім ще раз повторює його і визначає його якість)
Was ist das?
Das ist ein Kopf.
Wie ist der Kopf?
Der Kopf ist rund oder oval
L: Schreibt Antonyme zu den Wörtern. Arbeitet zu zweit. Wer macht das  am schnellsten?
Учні працюють у парах,записуючи антоніми. Пара,що першою виконає вправу, читає слова вголос: один учень - подані слова,другий –дібрані антоніми:
             Gut - schlecht                                      rund -
             Groß -                                                  sauber -
             Hässlich -                                            fleißig -
             Dick -                                                  schwarz -
                          
L: Welche Wörter passen? Wer bildet die meisten Sätze? Arbeitet in zwei Gruppen. Wer bildet mehr Sätze? Schreibt sie an die Tafel.

Клас розподіляється на дві групи, дошку розділяють на дві частини. Гравці кожної групи по черзі підходять до дошки й записують по одному реченню на «своїй» частині. За кожне неправильне слово група отримує один штрафний бал. Виграє та група,що правильно записала більшу кількість слів у реченнях.

       
 Фізкультхвилинка
Кожна команда має супроводжуватись відповідними рухами.
1,2,3,4- Alle, alle sitzen wir!
1,2,3,4- Alle, alle stehen wir!
1,2,3,4- Alle, alle springen wir!
Hopp, hopp, ho!
Springt auch so!
Мовлення.
L: Wie sehen diese Männer aus? Beschreibe die Bilder.
Учні розглядають малюнки і описують зовнішність чоловіків.   


Sch: Dieser Mann ist dick / dünn.
         Sein Gesicht ist…
         Seine Ohren sind…
         Seine Haare sind…
         Sein Mund ist…
         Seine Augen sind…
         Der Mensch ist…

                                                                                                
L: Wie  sieht    dein Tischnachbarn aus? Beschreibe ihn.                                                                                                                                      Sch: Mein Nachbarn / Nachbarin ist ein Junge/ ein Mädchen. Sein/ihr Gesicht ist…
Учні розглядають свого сусіда/ сусідку по парті та описують їх.
 L: Spiel «Wer ist das?».
 Учні  описують  по черзі   зовнішність своїх однокласників,не називаючи їхніх імен. Інші повинні відгадати,про кого йдеться. Виграє той, хто дасть
Найбільше правильних відповідей.

Домашнє завдання.

 
 Зроби малюнок до тексту.
Підведення підсумків уроку.

Ihr könnt schon die Menschen beschreiben. Welche Wörter  habt ihr heute gelernt?

понеділок, 9 лютого 2015 р.

Build-a-toy workshop store

Тема: Build-a-toy workshop store
Objectives: By the end of the lesson, pupils will be able to
-learn new vocabulary on the topic;
-develop their listening, reading and speaking skills;
-express their opinions, give suggestions and arguments.
Equipment: pictures of topical words, Birth Certificate, Paw sport of toys.
Procedure:
1.       Introduction
           T: Good morning children! Today we have a lot of guests in our English lesson. So let’s greet them.
2.       Warm-up    
    T: Answer my questions.
       What is your name?
       What is your surname?
       Where do you live?
       How old are you?
       Do you like animals?
       What can animals do?
3.       Main part
1)      Speaking
T: Today you’ll speak about the animals and visit the toy shop of animals
- What animals you know?
- Have you got a pet?
T: Look at these pictures and say what animals are these (pupils’ answers). Is it a pet/wild animals?
T: And now Let’s visit the toy-shop “Animals” for the first we have to visit the different rooms/
First room: In this room the children chose the animals and describe.
   What animal is this?
   Where does it live?
   What color is it?
   What color is it?
 Second room: Name me (give the name)
Writing:  В цій кімнаті діти отримують свідоцтво про народження своєї іграшки (Birth Certificate), яке повинні заповнити:
   Date of Birth
   Full name
   Height
   Fur color
   Eye color
Reading: Після заповнення свідоцтва діти повинні прочитати клятву нового власника іграшки:
My furry friend is special
I chose it
I made it my own
I promise to love it
Now I am taking it home
4.       Summing-up
T: What have we learned today?
    What hаve we revised in the lesson?

    What was the most interesting part of the lessons?